parallax background

درباره بیمه نومه
خدمات خرید آنلاین و آسان بیمه

شرکت خدمات بیمه‌ای یادآوران فردا

نمایندگی ۳۴۳۳ شرکت بیمه‌البرز ( سهامی عام ) که خود دارای سابقه و افتخارات فراوانی در صنعت بیمه است خدمات بیمه ای مطلوب و متفاوت به هموطنان و ایجاد بیمه نامه های متنوع و کسب رضایت بیمه گزاران در سال ۱۳۸۰ توسط بخش خصوصی شروع به فعالیت کرد و در مدت زمانی کوتاه توانست اعتماد بسیاری از بیمه گزاران و شرکت بیمه البرز را به خود جلب نماید و در سال‌های ۱۳۸۲ و ۱۳۹۷ موفق به دریافت لوح تقدیر به عنوان نماینده برتر گردد . اینک پس از بیش از یک دهه فعالیت مستمر و موفق در زمره نمایندگان برتر بیمه البرز قرار دارد و موفق به صدور بیمه‌نامه‌های معتبری در سطح بین‌الملل شده‌است که در ذیل به بخش کوچکی از آن اشاره می‌کنیم: صدور یکی از بزرگترین بیمه نامه های اعتباری کشور (بانک توسعه صادرات و شرکت های وابسته) صدور اولین بیمه نامه حمل خودرو در سراسر کشور نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران و…

بیمه نومه چیست ؟

بیمه نومه سپر بلای شماست.

چرا از بیمه نومه استفاده کنیم ؟

زیرا در بیمه نومه گروهی از افراد با دانش و تجربه کافی از صنعت بیمه گرد هم آمدند تا نگرانی های مشتریان را بر طرف کنند و دغدغه‌های تمدید، صدور و دریافت خسارت را کاهش دهند.

انواع‌ ریسک‌ چگونه‌ باید برخورد کرد ؟

هرشخصی‌ در زندگی‌ روزمره‌ خود، ممکن‌ است‌ باحوادث ‌گوناگونی‌ مواجه‌ شود. برخی‌ از این‌ حادثه‌ها، خوشایندند که‌ به‌ آنها شانس‌ می‌گویند و بعضی‌ ناخوشایند که‌ ضرر و زیان‌ به‌ دنبال‌ می‌آورند و ریسک‌ خوانده‌ می‌شوند. راه های‌ گوناگونی ‌برای‌ برخورد با ریسک ‌وجود دارد. برای‌ مثال‌، برخی‌ از آنها را می‌توان‌ حذف‌ کرد یاکاهش‌ داد; از بعضی ‌اجتناب‌ کرد یا خنثی ‌نمود یا اینکه ‌ریسک‌ را نگه ‌داشت‌. ولی ‌مهمترین‌ و مؤثرترین‌ روش‌ برای‌ مقابله‌ با ریسک‌، انتقال ‌آنها به‌ شرکتهای‌ بیمه‌ است‌. با بیمه‌کردن‌ جان‌، مال‌ و مسؤولیت‌ خویش‌ می‌توان‌ عواقب‌ زیانبار مالی‌ ریسک‌ را به ‌بیمه‌گر منتقل‌ کرد.


آنچه گذشت :

11287

بیمه‌گذار

6837

بیمه‌نومه

8392

رفیق

یادآوری بیمه 021-22022594

ورود / ثبت‌نام در بیمه نومه

لطفا شماره همراه خود را وارد کنید.